yandex
Online Check-In | hotelfinder.com.tr
Online Check-In
Online Check In işlemi biletli rezervasyonlarınızın havaalanına gitmeden internet üzerinden koltuk numarasını seçmesine olanak sağlayan bir hizmettir.
Online Check In işlemleri bazı havayollarında ücretli olup, bazı havayollarında bu hizmet için ekstra bir ücret alınmamaktadır. Online check-in işlemi web sitemizin bir hizmeti değildir, havayollarının kendi sayfalarından yapılabilmektedir.
Online Check In işlemlerinin başlama zamanları havayoluna göre farklılık gösterebilir. Bu süre genellikle uçuştan saat önce başlayarak uçuşa 60 dakika kalana kadar havayollarının internet sayfalarından yapılabilmektedir.
Online Check In işlemini gerçekleştirebilmeniz için biletleme sonrasında göndermiş olduğumuz sms veya e-postadaki Pnr veya Bilet numarası ve Soyisim bilgileriniz ile uçuşunuzu gerçekleştiren havayolunun sayfasına giderek yapabilmektesiniz.
Online Check In işlemini gerçekleştirmiş yolcularımızın iç hatlarda uçuşa 60 dakika kala, dış hatlarda ise uçuşa 120 dakika kala biniş kapılarında hazır bulunmaları gerekmektedir.
Online Check In işlemine uçuşunuzu gerçekleştiren havayolunu seçerek başlayabilirsiniz.


Bakınız Uçak Bileti

Referans Numarası: mzaB4Am - KL6WBhf - 3.236.221.156