yandex
Hotel Finder aboutus | hotelfinder.com.tr

HOTEL FINDER TRAVEL SEYAHAT ACENTASI

Dominant’ın kurduğu A-8074 TÜRSAB belge numaralı seyahat acentasıdır. Amacımız geleneksel acenta operasyonları yerine, Türkiye ve Dünya'da turizm ve seyahati içeren her türlü işlemi teknolojilerimizi kullanarak , seyahat edenlerin hizmetine sunmaktır. Bunları yaparken de, sektördeki deneyim , bilgi ve bağlantılarımız ile siz kullanıcılarımıza her türlü destek ve yardımı sağlamaktayız.
Hotelfınder.com.tr, bu amaçla yayına aldığımız hedefimizdeki sistemin ilk etabını oluşturmaktadır. Türkiye ve Dünya'nın her yerine, 400 bin otele tek harf yazarak ulaşabileceğiniz , rezervasyonlarınızı acentamız aracıllığı ile yapabileceğiniz arama ve rezervasyon sistemimizdir. Global data sağlayıcılarımızla yaptığımız özel anlaşmalar ile sizlere özel fiyatlar sunarak, rezervasyon ve satış sonrası desteği HOTEL FINDER TRAVEL SEYAHAT ACENTASI olarak yine biz vermekteyiz.
Tüm seyahat ürünlerine kolaylıkla ulaşıp rezervasyon yapabilmeniz için çok yakında diğer projelerimizi de kullanımınıza sunmak üzere yoğun olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Referans Numarası: BEAsq4v - aHs4vuk - 44.221.73.157