Anadolu Jet


Anadolu Jet, Anadolu Jet Kampanya

Biletleri İçin Tıklayın!


1994 Yılından itibaren turizm çözümleri üreten Dominant Turizm Yazılım ve Destek A.Ş. tecrübesiyle, ucuz Anadolu Jet kampanya bileti alın.


Anadolu Jet


Anadolu Jet ekonomik uçak bileti sunmanın yanı sıra, güvenli, hızlı, zamanında uçuşlar gerçekleştirmeyi hedefleyen, bu hedefine ulaşmayı başaran bir şirket olarak gösterilebilir. Bir Thy markası olan Anadolu Jet uçuşları için Hotel Finder ile Anadolu Jet bilet sorgulama yapabilir, Anadolu Jet kampanya, promosyon fiyatlara erişerek bilet alabilirsiniz. TURKIYEKAZANACAK promosyon kodlu kampanyadan faydalanarak, %10 indirimli Anadolu Jet uçak bileti satın alabilirsiniz.


Anadolu Jet Bilet

Anadolu Jet Bilet

Web sitemizden Anadolu Jet bilet fiyatları sorgulayarak, fiyatları karşılaştırarak, rezervasyon yapabilir, satın alabilirsiniz. Yeni bir iş modeli ile yapılanan firma, Türk Hava Yolları tarafından sunulan ilave servislerin kısıtlanması, ekonomi sınıfı konfigürasyonu sayesinde elde edilen maliyet avantajını uçak biletlerine yansıtmayı amaçlamıştır. Maliyet avantajlarının yansıtılması sayesinde daha ekonomik uçak bileti satmaya başlayan şirket, Ankara ile Anadolu şehirlerini birbirlerine bağlamayı, daha geniş bir halk kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Ucuz Anadolu Jet bilet için Hotel Finder.


Anadolu Jet Uçak Bileti


Ekonomik Anadolu Jet uçak bileti için 5 uçakla hizmet vermeye başladığı 2008 yılından günümüze kadar geçen süre içinde filosunu 39 uçağa çıkarmayı başarmıştır. Cazip fiyatlı uçak biletleri sunması nedeniyle de doluluk oranı %85 düzeyine yükselmiştir. ‘Uçmayan kalmasın’ sloganıyla işe başlayan ve günümüzde de aynı sloganla çalışmaya devam etmekte. Geçtiğimiz 10 yılda, 73 milyon yolcu taşıyan firma kalitesinden ödün vermiyor. Filosunda 39 adet B737-800 bulunan firma, daha iyi hizmet vermek için filosunu genişletiyor. şu anda Türkiye'nin (ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyetinin) 69 noktasına yolcu taşımaktadır. Şirket Türk Hava Yolarının alt markası durumunda bulunması nedeniyle TK kodunu (7000’li TK kodlarını) kullanmaktadır. Ucuza uçak için Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.


Anadolu Jet Rezervasyon


Web sitemizden kolayca online Anadolu Jet rezervasyon yapabilirsiniz. Havayolunun misyonu ücretsiz ikramlarıyla değerli misafirlerine ayrıcalıklarını hissettirmek, Anadolu'nun misafirperverliğinden havada da taviz vermemek olarak belirtilen firma, Anadolu’nun birçok noktasına tamamı ekonomi sınıfı koltuklardan oluşan koltukları ve sürekli büyüyen filosu ile hizmet vermektedir. Diyarbakır, Hatay, Uşak, Muş, Sivas, Siirt, Hakkari, Malatya, Kayseri, Erzurum, Denizli, Ağrı, Adıyaman, Bingöl, Batman, Konya gibi birçok Anadolu kentine ekonomik olarak uçmanızı sağlayan şirket, 4 Eylül 2008 tarihinden itibaren KKTC Ercan Havalimanı’na da seferler düzenlemeye başlamıştır. Ucuz Anadolu Jet rezervasyon için Hotel Finder.


Anadolu Jet Promosyon


Anadolu Jet ekonomik uçuşlar sağlamakla birlikte, THY ile aynı kalitede uçaklar uçuş yapmaktadır. Anadolu Jet promosyon ve uçuşları web sitemizden takip edebilirsiniz. Anadolu Jet promosyon için Hotel Finder.

Bakınız: THY