Anadolu Jet


Anadolu jet, Anadolujet Kampanya Fiyatı İle Ucuz Uçak Bileti
1994 Yılından itibaren turizm çözümleri üreten Dominant Turizm Yazılım ve Destek A.Ş. tecrübesiyle, ucuz Anadolu Jet bileti alın.


Anadolu Jet


Anadolu Jet ekonomik uçak bileti kampanya / promosyon fırsatı sunmanın yanı sıra, güvenli, hızlı, zamanında uçuşlar gerçekleştirmeyi hedefleyen, bu hedefine ulaşmayı başaran bir şirket olarak gösterilebilir. Hotel finder ile Anadolu jet uçak bileti bulabilir ve en ucuz kampanya fiyatı ile satın alabilirsiniz.


Anadolu Jet Bilet

Anadolu Jet Bilet

Hotel Finder ile Anadolujet bilet fiyatları sorgulayarak, fiyatları karşılaştırarak, rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz. Yeni bir iş modeli ile yapılanan Anadolujet, Türk Hava Yolları tarafından sunulan ilave servislerin kısıtlanması, ekonomi sınıfı konfigürasyonu sayesinde elde edilen maliyet avantajını uçak biletlerine yansıtmayı amaçlamıştır. Maliyet avantajlarının fiyata yansıtılması sayesinde daha ekonomik uçak bileti sunmaya başlayan şirket, Ankara ile Anadolu şehirlerini birbirlerine bağlamayı, daha geniş halk kitlesine hitap etmeyi başarmıştır.


Anadolu Jet Uçak Bileti


Ekonomik Anadolu Jet uçak bileti için 5 uçakla hizmet vermeye başladığı 2008 yılından günümüze kadar geçen süre içinde filosunu 39 uçağa çıkarmayı başarmıştır. ucuz fiyatlı uçak biletleri sunması nedeniyle de doluluk oranı %85 düzeyine yükselmiştir. ‘Uçmayan kalmasın’ sloganıyla işe başlayan ve günümüzde de aynı sloganla çalışmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz 10 yılda, 73 milyon yolcu taşıyan firma kalitesinden ödün vermiyor. Filosunda 39 adet B737-800 bulunan firma, daha iyi hizmet vermek için filosunu genişletiyor. Şu anda Türkiye'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin 69 noktasına yolcu taşımaktadır.


Anadolujet Kampanya


Anadolu Jet ekonomik uçuşlar sağlamakla birlikte, THY ile aynı kalitede uçaklar ile uçuş yapmaktadır. Anadolujet kampanya ve uçuşları web sitemizden takip edebilirsiniz. Anadolujet promosyon ve ucuz uçuşlar için Hotel Finder.


Anadolu Jet Rezervasyon


Web sitemizden güvenli bir şekilde kolayca online Anadolu Jet rezervasyon yapabilirsiniz. Havayolunun hedefi ücretsiz ikramlarıyla değerli misafirlerine ayrıcalıklarını hissettirmek, Anadolu'nun misafirperverliğinden havada da taviz vermemek olarak belirtilen firma, Anadolu’nun birçok noktasına tamamı ekonomi sınıfı koltuklardan oluşan koltukları ve sürekli büyüyen filosu ile hizmet vermektedir. Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van gibi birçok Anadolu kentine ekonomik olarak uçmanızı sağlayan şirket, 4 Eylül 2008 tarihinden itibaren KKTC Ercan Havalimanı’na da seferler düzenlemeye başlamıştır.


Anadolujet Uçuş Saatleri


Web sitemizden Anadolujet Uçuş Saatleri ve fiyatları izleyebilirsiniz. Türk Hava Yolarının bir markası durumunda bulunması nedeniyle, TK 7000’li kodlarını kullanmaktadır. Online check-in işlemini ucuştan 24 saat önce yapabilirsiniz. Biniş kartlarınızı temin etmek için Self Check in kiosklarında işlem yapabilirsiniz. İç hatlarda 45 dakika, dış hatlarda en az 60 dakika önce biniş kartınızı alıp, bagaj işlemlerinizi tamamlamış olamınız gerekiyor.

Bakınız: THY


> Uçak Bileti İçin Tıklayın <