Anadolujet

1994 Yılından itibaren turizm çözümleri üreten Dominant Turizm Yazılım ve Destek A.Ş. tecrübesiyle.

loading

Anadolujet


Anadolujet KampanyaAnadolu jet ekonomik uçak bileti sunmanın yanı sıra, güvenli, hızlı, zamanında uçuşlar gerçekleştirmeyi hedefleyen ve bu hedefine ulaşmayı başaran bir şirket olarak gösterilebilir. Hotel Finder ile

Anadolujet bilet sorgulama

yapabilir, Anadolujet kampanya ve promosyon fiyatlara erişerek bilet alabilirsiniz. TURKIYEKAZANACAK promosyon kodlu kampanyadan faydalanarak, %10 indirimli Anadolujet uçak bileti satın alabilirsiniz.

Anadolujet BiletWeb sitemizden

Anadolujet bilet

fiyatları sorgulayarak, fiyatları karşılaştırarak, rezervasyon yapabilir ve satın alabilirsiniz. Yeni bir iş modeli ile yapılanan firma, Türk Hava Yolları tarafından sunulan ilave servislerin kısıtlanması ve ekonomi sınıfı konfigürasyonu sayesinde elde edilen maliyet avantajını uçak biletlerine yansıtmayı amaçlamıştır. Maliyet avantajlarının yansıtılması sayesinde daha ekonomik uçak bileti satmaya başlayan şirket, Ankara ile Anadolu şehirlerini birbirlerine bağlamayı ve daha geniş bir halk kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Ucuz Anadolu jet bilet için Hotel Finder.


Anadolujet Uçak BiletiEkonomik

Anadolujet uçak bileti

için 5 uçakla hizmet vermeye başladığı 2008 yılından günümüze kadar geçen süre içinde filosunu 39 uçağa çıkarmayı başarmıştır. Cazip fiyatlı uçak biletleri sunması nedeniyle de doluluk oranı %85 düzeyine yükselmiştir. ‘Uçmayan kalmasın’ sloganıyla işe başlayan ve günümüzde de aynı sloganla çalışmaya devam etmekte. Geçtiğimiz 10 yılda, 73 milyon yolcu taşıyan firma kalitesinden ödün vermiyor. Filosunda 39 adet B737-800 bulunan firma, daha iyi hizmet vermek için filosunu genişletiyor. şu anda Türkiye'nin (ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyetinin) 69 noktasına yolcu taşımaktadır. Şirket Türk Hava Yolarının alt markası durumunda bulunması nedeniyle TK kodunu (7000’li TK kodlarını) kullanmaktadır. Ucuza uçak için Anadolu jet uçak bileti fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Anadolujet RezervasyonWeb sitemizden kolayca online

Anadolujet rezervasyon

yapabilirsiniz. Hava yolunun misyonu ‘ücretsiz ikramlarıyla değerli misafirlerine ayrıcalıklarını hissettirmek, Anadolu'nun misafirperverliğinden havada da taviz vermemek olarak belirtilen firma, Anadolu’nun birçok noktasına tamamı ekonomi sınıfı koltuklardan oluşan koltukları ve sürekli büyüyen filosu ile hizmet vermektedir.
Diyarbakır, Hatay, Uşak, Muş, Sivas, Siirt, Hakkari, Malatya, Kayseri, Erzurum, Denizli, Ağrı, Adıyaman, Bingöl, Batman, Konya gibi birçok Anadolu kentine ekonomik olarak uçmanızı sağlayan şirket, 4 Eylül 2008 tarihinden itibaren KKTC Ercan Havalimanı’na da seferler düzenlemeye başlamıştır. Ucuz Anadolu jet rezervasyon için Hotel Finder.
Bakınız Thy
Bakınız Sunexpress


Referans Numarası: Bqs2Cty - 4riX6aD - 34.236.145.124