Thy Uçak Bileti

Kuruluşu 1994 olan Dominant Turizm Yazılım ve Destek A.Ş. güvencesiyle Thy uçak bileti


Thy uçak biletiResmi adı Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı olan THY, Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı konumunda bulunan ulusal hava şirketidir. Uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'yı kapsayan şirket, 120 ülkede 292 şehre ve 300 havaalanına uçmaktadır. 49’u iç hat ve 243’ü dış hat olan bu seferlerinde (2015 yılı verilerine göre) 61,2 milyon kişi taşıyan Türk Hava Yolları, dünyanın önde gelen havayolu şirketleri arasında bulunmaktadır.
Türk Hava Yolları, Birleşik Krallık’ta danışmaya dayalı uçuş araştırmaları servisi olarak hizmet veren Skytrax’ın 2016 ödüllerinde arka arkaya 6.kez olmak üzere Avrupa’nın en iyi havayolu olarak seçilmiştir. Çeşitli değerlendirmelerde dünyanın en iyi havayolu sıralamasında 4.lükle 9.luk arasında dereceler alan THY, alanında pek çok yüksek derece ve ödül kazanan bir havayoludur. Ayrıca sahip olduğu geniş uçuş ağı sayesinde dünyanın en çok ülkesine sefer düzenleyen havayolu şirketi unvanına da sahiptir.

Türk Hava Yolları Tarihçe
Şirket 20 Mayıs 1933 tarihli 2186 sayılı kanunla ve Havayolları Devlet İşletme İdaresi adıyla kurulmuştur. İlk uçağı 3 Şubat 1933'te İstanbul’dan Eskişehir aktarmalı Ankara seferini yapan ve Kelebek adını taşıyan King Bird D-2 uçağıydı. Bu çift motorlu uçak sadece 5 yolcu taşıyabilirken, şirketin toplamdaki uçak sayısı 5 ve toplam koltuk kapasitesi 23 idi.
1955-56 yıllarına kadar çeşitli değişiklikler geçiren şirket, ticaret siciline kayıt olunmasıyla (1 Mart 1956 tarihinde) Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı olarak resmen faaliyete geçmişti. Günümüze kadar gelişimini sürdüren şirket, 2018 yılında Türk Hava Yolları A.O. ve Teknik AŞ (şirketin bakım servisi) toplamda 20 bin kişinin üzerinde iş gücüne sahip bulunan bir havayolu haline gelmiştir. Şirketin diğer bazı havayolu şirketlerinde ortaklıkları da bulunmaktadır. Aynı zamanda küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulan ve dünyanın en önemli havayolu şirketlerinin üye olduğu Star Alliance’ın üyesidir.

Thy Bilet


85 yıllık tecrübesi ve bu süre boyunca aktif olarak çalışmaya ve gelişmeye devam eden bir şirket olması sayesinde dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden birisi haline gelen Türk Hava Yolları, konuklarının sağlıklarını ve konforlarını ön planda tutan bir şirkettir.

Türk hava yolları uçak bileti

tercih edilmesinin nedenleri ise Thy uçaklarında bakım ön planda olmakla birlikte Sektörde en gelişmiş teknolojik imkânlarla hizmet veren lider şirket olmasının yanı sıra, yolcularının

Thy rezervasyon

ve

Thy bilet

lerine kolay yollardan ve ekonomik olarak ulaşmalarını sağlayan farklı yöntemler de sunmaktadır. Türk Hava Yolları, saydığımız bu nedenler sayesinde kalitesinden ödün vermeden taşıdığı yolcu sayısını artıran bir şirket durumunda bulunmaktadır.

Thy onlile bilet

İnternet üzerinden ve şirketin web sitesine giderek uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Alım gücü yüksek olmayan yolcularına bile sunduğu ödeme kolaylıkları ve kampanyalar sayesinde konforlu yolculuklar yapma imkânı sunan şirket, yolcularına ekonomik uçak bileti sağlama konusunda da dünyadaki lider havayolu şirketleri arasında bulunmaktadır. Ucuz Thy uçak bileti,
Thy promosyon
/
Thy kampanya
ve
Thy uçuş saatleri
sitemizde de inceleyebileceğiniz bilgiler arasında bulunmaktadır.

Thy bilet al

Check-in işleminizi internet üzerinden aldığınız biletinizi (kimliğinizi ibraz ederek) kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in işlemleri sayesinde sıra beklemeden uçağınıza binmeniz mümkündür. Türk Hava Yolları, kolay bir şekilde alabildiğiniz ekonomik uçak biletlerinize ödediğiniz paranın karşılığında, işlemlerinizi sıkıntısız şekilde hallederek uçağınıza binmenizi ve keyifli bir yolculuk sonrasında gideceğiniz yere varmanızı sağlamaktadır. Şirketin yolculuk sırasındaki ikramlara, personelin güler yüzlülüğüne ve iyi hizmet vermesine, yolculuk sırasında ve sonrasında bagajlarınızın sorunsuz ve güvenilir şekilde nakledilmesine özel olarak önem verdiğini de hatırlatmak gerekir.

Bakınız Bir Türk hava yolları markası Anadolujet uçak bileti

Referans Numarası: xN8XIsJ - 9Kn9tvi - 54.225.59.14