hotelfinder
Hotel Finder
Dominant Turizm Yazılım Destek A.Ş. olarak 1994 yılından beri ürettiğimiz yazılımlarımızı, bilgi birikimi ve tecrübelerimizi, TÜRSAB'a kayıtlı A grubu seyahat acentemiz Hotel Finder Travel Seyahat Acentası ile hizmetlerinize sunuyoruz.
otel rezervasyon
Türkiye’de 10 bin, Dünya'da 200 bin oteli en uygun fiyatları bularak, tek harf ile ulaşabilmenizi sağlıyoruz. %100 güvenli alışveriş hizmeti sunuyoruz.
uçak-bileti
Dünya’da yüzlerce havayolunun seçeneklerini, yurtiçi uçuşlarda tüm havayollarını aynı şemsiye altında sunuyoruz.

Uçak Biletiwww.hotelfinder.com.tr yurt içi ve yurt dışı ucuz uçuşları bulmanız ve uçak biletlerinizi güvenle satın alacağınız bir web sitesidir. İç hatlarda ve dış hatlarda yüzlerce havayolu şirketinden almış olduğumuz avantajlı fiyatları size kolayca listeleyen, aradığınız yönde ucuza uçak bileti bulmanız amacıyla kolay adımları ile sizi yormaz.

Rezervasyon almak ve biletleme yapmak oldukça kolay; Seyahatinize nereden başlayacaksınız ve nereye gideceksiniz, hangi tarihte uçuş gerçekleştirmek istiyorsunuz ve kaç kişisiniz, bu seçimleri kolay filtre ekranlardan seçerek aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. İstenen tarihte, istenen yolcu sayısı kadar tek yön veya gidiş dönüş arama kriterlerinize göre listelenen uçuşlar ucuzdan pahalıya doğru sıralanmıştır. İstenirse gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde direkt ya da aktarmalı uçuşlara göre arama yapabilir veya gelen uçuşları kalkış saatine göre de sıralayabilirsiniz.

Uçuş detaylarınızı öğrenmek için uçuş detaylarına tıklayarak; Havayolu firması, sınıf ve sınıftan kaç kişilik yer olduğu ve uçuş sürelerinizle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Sitemize gerçekleştireceğiniz basit bir üyelik adımı ile ödeme yapmadan havayolunun verdiği opsiyon tarihi ve saatine kadar ön rezervasyon yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Almış olduğunuz rezervasyonları REZERVASYONLARIM linkinden pnr kodu ve soy isim ile bulabilir, ödeme yaparak bilet bilgilerinize erişebilirsiniz.


Ucuz Uçak BiletiUcuz uçak bileti fiyatları bulmak www.hotelfinder.com.tr ile çok kolay. Sitemiz erken rezervasyon uçak biletinde avantajlar sağladığı gibi, rezervasyon yaparken uçacağınız tarihten bir kaç hafta önce bilet satın alırsanız ekonomik uçak bileti fiyatları anlamda büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Seyahat tarihlerinizde esnekliğiniz varsa hafta içi uçuşlarınızı gerçekleştirmek, yine hafta sonuna göre ekonomik uçak bileti almanız için fiyat uygunluğu sağlayacaktır. Ucuz Uçak Biletleri almak isteyen kullanıcılar için havayolu şirketlerine ait

En ucuz uçak bileti

ve promosyonları sizler için listeler.


Uygun uçak biletiHotelfinder en uygun uçak bileti avantajları için var. Yüzlerce havayolunun fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatla uçmanız için ucuz uçak biletleri bulmanızı sağlıyoruz. Sitemiz en ucuz uçak biletleri ve en hesaplı uçak bileti sunmanın yanı sıra, dönemsel kampanyalar ve promosyonlarla sizlere fırsatlar sunmaya devam eder. Kampanyalarımızdan haberdar olmak, uygun uçak bileti fiyatlarından yararlanmak isterseniz e-posta adresinizi girerek bültenlerimizi alabilirsiniz.Son Dakika Uçak Bileti


hotelfinder.com.tr ucuz uçuş ararken, en ekonomik uçak biletlerini almanız için havayollarının uygunluk durumunu takip eder, böyelikle son dakika ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Son dakika uçak biletleri için bizi ziyaret edin.


Uçak bileti sorgula


hotelfinder.com.tr Ucuz uçak bileti sorgulama amacıyla aradığınız tarihte, listelenen uçuşların önceki gün ve sonraki gündeki fiyatlarına kolayca erişmeniz amaçlanmıştır. Hotelfinder ile
en ucuz uçak bileti iç hatlar
ve
en ucuz uçak bileti dış hatlar
kolayca erişirken, farklı ve avantajli ödeme seçenekleri ile güvenle uçak bileti satın almanızı sağlar. Satış sonrası check in, iptal, iade ve destek hizmetleri için web sitesinden veya telefonla bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.


Güvenilir Rezervasyon

hotelfinder.com.tr ucuz uçuş ararken, en ekonomik uçak biletlerini almanız için
online uçak bileti
işlemlerinde kullanıcıların güvenliği konusunda gerekli tüm yazılım güvenliğini almıştır. internetten alışveriş endişelerinizi bizimle bir kenara bırakabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından tüm ssl sertifikalar alınmıştır. Kredi kartı ile ödeme esnasında 3D güvenli ödeme yöntemleri ile banka ekranına bağlanılmakta ve tüm bilgileriniz bankaların güvenli sayfalarına girişi sağlanmaktadır. Verileriniz sistemlerimizde böylece kayıt altında tutulmaz, güvenliğiniz için gerekli tüm hassasiyetler gösterilmektedir. Sitemizden aldığınız rezervasyonlarda girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz bizimle birlikte güvendedir. 3 kişi veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.


Uçak Rezervasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Promosyon sınıflar ekonomi sınıflara göre daha hızlı bittiği için 1 kişilik yer varsa ve siz 2 kişi için yer arıyorsanız uygun fiyatla rezervasyon yapabilme imkanını kaçırabilirsiniz. Bu durumda 1 kişilik yer aramak ve biletleme yapmak uygun fiyatlı uçma imkanı sağlayacaktır.
* Sabah erken saatler veya gece geç saatler daha uygun fiyatlar yakalamanıza imkan sağlayacaktır.
* Hafta sonu günleri yerine imkanınız varsa hafta içi günlerde uçmak ekonomik olacaktır.
* Yurtiçi uçuşlarda en ekonomik fiyatları 21 gün önce, yurt dışı uçuşlarda ise 18-28 gün önce yakalayabilirsiniz.
* Eğer sistemler imkan sağlayacaksa önce ön rezervasyon oluşturup sonrasında isim, soyisim vb. gerekli kontrolleri yaparak biletleme yapmanızı öneririz.
* Biletleme yapıldıktan sonra havayolları isim değişikliği yapmamaktadır.
* Bazı hava yollarının biletleme yapıldıktan sonra aynı gün veya 12 saat süresince iptal hakkı bulunmaktadır. İptallerle ilgili destek hizmetlerinizi bizden alabilirsiniz.
* Yapılan biletlemeler sonrasında biletler başkasına devredilemez, isim değişikliği yapılamaz.
* Uçuşlarınız sırasında seyahat edecek tüm yolcuların nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport vb kimliklerini ibraz etmek zorundadırlar.
* Bilet ve bagajların kontrolü ve check/in işlemleri için dış hat uçuşlarda 2 saat, iç hat uçuşlarda 60 dakika önce alanda olmanız gerekmektedir. Bu süreler aşılıp zamanında tamamlanmayan bagaj ve check/in işlemlerinde yolcular uçuşla ilgili haklarını kaybederler.
* Fazla bagaj ücretleri havayollarının belirlediği ücretlerle belirlenmektedir.
* Dış hat uçuşlarda gittiğiniz ülkeninin vizesinin geçerlilik süresinden ve yurtdışı çıkış harc ücretini yatırdığınızdan emin olmanızı öneririz.
* Bazı havayollarında uçuş sırasında ikram olmamaktadır. Ek ücrete tabi olabilir.
* 0-6 yaş çocuklar yanlarında ebeveynleri olmadan uçuş gerçekleştiremezler.
* 6-12 yaş aralığındaki çocuklar için refakatsiz çocuk yolcu işlemlerinin yapılması gerekir. Bu konuda destek hizmetini bizden alabilirsiniz.
* Satın alınan tüm biletlerin değişiklik talepleri, havayolları imkan veriyorsa hizmet bedeli ile ücretli olarak yapılmaktadır.
* Promosyon biletlerin iptal, iade ve değişilkliği yapılamamaktadır.
* Satın alınan biletteki yolcu uçmadğı takdirde bilet ücret iadesi yapılmamaktadır.
* Faturaların sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşması için Fatura Bilgi Girşindeki bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. E-faturalarınız tarafınıza gönderilecek olup, yaptığınız her rezervasyon için tek fatura alabilirsiniz. Eğer birden fazla kişi varsa ve ayrı fatura talep ediliyorsa rezervasyonlarınızı her kişi için ayrı oluşturmanız gerekmektedir.

Bakınız Thy uçak bileti
Bakınız Bir Türk hava yolları markası Anadolujet

Referans Numarası: 5JJE3rM - DRDhO7L - 54.224.108.238