Uçak Bileti

Promosyonlu Uçak Bileti Sorgulama Ve Ucuz Uçak Bileti Fırsatları


> Uçak Bileti İçin Tıklayın <


Hotel Finder, ucuz Uçak Bileti fırsatları bulmak isteyenler için ideal bir web sitesidir. Dominant Turizm Yazılım Destek A.Ş. markası olan Hotel Finder uygulamaları, havayolu şirketlerinin sistemleri ile tam entegre olup, en uygun kampanya ve promosyonlardan faydalanarak indirimli uçak bileti almanızı sağlar.

Web sitemizde rezervasyon yaptırmak, bilet almak güvenli ve çok kolaydır. Seyahat bilgilerinizi site üzerinden adımları takip ederek kolayca oluşturabilirsiniz. Seyahatinize nereden başlayıp, nereye gideceğiniz, uçuşu gerçekleştirmek istediğiniz tarih, gidecek kişi sayısının belirlenmesi işlemlerini kolayca takip edebileceğiniz ekrandan seçerek gerçekleştire biliriniz. Yolcu sayısı, gidiş, dönüş veya tek yön, istenen tarih aralığına listeden ulaşabilirsiniz. Uçuşları ucuz dan başlayıp pahalıya doğru sıralanmış veya uçuş saatlerine göre listeden sıralanmış kolayca bulup, gelişmiş filtreleme özelliği sayesin de aktarmalı veya direk uçuşları seçebilirsiniz.

Detaylar kısmından, uçuş ayrıntılarına ulaşabilir, hava yolu şirketini, yer durumunu, sınıfını, uçuş süresinin ne kadar olduğunu sorgulayabilirsiniz. Rezervasyon linkini kullanarak, soyadınız veya pnr kodunuzla bilet bilgilerinize ulaşıp ödeme yaparak biletinizi alabilirsiniz.


Ucuz Uçak Bileti Al

Ucuz Uçak Bileti Al

Web sitemiz aracılığı ile erken rezervasyon imkanından yararlanarak ucuz uçak bileti ara ve ucuz uçak bileti al. Ucuza uçak bileti fiyatları için uçacağınız tarihten önceki günlerde bilet satın almanız durumun da avantajlı / ucuz fiyatlarla uçabilirsiniz. Seyahat tarihiniz sınırlı değilse hafta içi uçuşlarını tercih etmeniz durumun da ucuza bilet bulma imkânınız artar. Önceden alınan hafta sonu uçuşları da uygun fiyatlara uçma imkanı sağlar. Siz seyahatle ilgili detayları kesinleştirdiğiniz takdirde sitemiz üzerinden hızlı, güvenilir ve ekonomik şekilde biletinizi alabilirsiniz.


Uygun Uçak Bileti

Uygun Uçak Bileti

Hotel Finder havayollarının promosyon ve kampanyalarını sorgulayarak, en uygun uçuşları sunar. Hotel Finder e üye olmanız durumunda kampanyalardan haberdar olup uygun uçak bileti fırsatlarımız ile daha uygun fiyatlara uçma imkanına sahip olursunuz. Dilediğiniz zaman destek servisimiz den yardım alabilirsiniz.

* Arama formuna gidilecek tarih, havalimanı bilgisi girin.
* Hava yolu firmalarının en ucuz bilet fiyatlarını karşılaştırın, uygun bileti bulun.
* Bütçenize en uygun bileti seçin
* Yolcu bilgilerini eksiksiz şekil de girin.
* Ödeme şeklinizi belirleyin.
* Ödeme bilgileriniz girin
* Güvenli ödeme seçeneğini kullanarak biletinizi alın.
Sitemiz üzerinden alacağınız uçak biletlerinde kişisel bilgileriniz 3. kişi, kurumlara paylaşım yapılmadığı için güvenilir hizmet alırsınız. 3D güvenlik sistemini kullanarak, kredi kartı ile yapılan ödemeler de direk banka ekranına bağlanıldığı için, bankanızın sayfasından güvenli bir şekil de bilet işlemlerinizi sağlayarak, bilgileriniz kayıt edilmeden alabilirsiniz.


Yurtiçi Uçak Bileti


Hotel Finder ucuz yurtiçi uçak bileti için havayollarının tüm promosyonlu / kampanyalı fiyatları kontrol ederek ucuz uçuş fiyatlarını sunar. İç hat uçak biletleri için Türk havayolları, Anadolujet , Atlasjet, Sunexpress uçuşları listelenmektedir.


Yurtdışı Uçak Bileti


Hotel Finder, ucuz yurtdışı uçak bileti için altyapısında Gds olarak Travelport Worldspan, yazılım olarak ise Dominant Yazılım Turizm Destek A.Ş kullanarak ziyaretçilerine yüzlerce havayolunun promosyonlu fiyatlarını sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken şey web sitesine üye olarak, kalkış, iniş şehirlerinizi seçmek, daha sonra kişisel filtreleme seçenekleri sayesinde dış hat uçak biletleri tercihinizi yapmak olacaktır.


Ucuz Uçak Biletleri Almanın Yolları ( Ucuza bilet nasıl alınır? )


Kampanyalar dahilindeki uçak biletlerinden almak, seyahatinizi uygun fiyatla gerçekleştirmek istiyorsanız, bu aşamada ucuz bilet arama motoru olan Hotel Finder, tam da aradığınız web sitesi olarak karşınıza çıkmaktadır.

* Ucuz sınıftan 2 kişi kaldığında , 3 kişilik bilet almak isterseniz, yüksek sınıftan fiyat alırsınız.Bazı durumlarda uçuşun 1 kişilik fiyatını kontrol etmek avantaj sağlayacaktır.
* Gece geç saatler, sabah erken saatlerde ucuz bilet alma imkânı daha fazladır.
* Hafta içi günlerin de uçmak, hafta sonu uçmaya nazaran daha ekonomiktir.
* 21 Gün öncesinden yurtiçi bilet almak daha uygun olduğu gibi, yurtdışı uçuşları için de 20-28 gün önceden bilet almak avantajlı fiyatlar sunacaktır.
* Promosyonlar, ekonomik olanlara göre daha hızlı biter. Çoklu bilet arama işlemlerin den ziyade, tek kişilik yer araması yapmak en uygun uçak biletleri bulma şansınızı artırır.

Kolay, kullanışlı ara yüzü sayesinde, şehir veya ülke sefer tercihlerinizi yaptıktan sonra sizin için en hesaplı uçak biletlerini aramaya koyulabilirsiniz. Onlarca havayolu firmasının yüzlerce seferi arasında, kişisel filtreleme seçenekleri sayesinde kolayca aradığınız bileti bulabilir, en ekonomik uçak biletleri seçerek uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz.


Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


* Bilet kesimi yapıldıktan sonra havayolu şirketleri bilgi değişikliği yapmadığı için adınız, soyadınızı dikkatli şekil de kontrol etmeniz gerekir.
* Hava yolu firmalarının bazıların da bilet kesimi yapıldıktan 24 saat süresi için de iptal hakkı bulunur. Bazı havayolu şirketleri ise aynı gün için iptal hakkı sunar. Sitemizin iptaller ile ilgili destek hizmetin den faydalanabilirsiniz.
* Bilet işlemi tamamlandıktan sonra, isim değişikliği yapılmadığı gibi başka biri adına devredilemez.
* Uçuş işlemlerin de en çok dikkat edilmesi gereken yolcuların ehliyet, pasaport veya nüfus cüzdanlarının yanında olması gerektiğidir. Seyahat etmek için yurtiçi uçuşlar da nüfus cüzdanı, ehliyet, yurtdışı uçuşlar da pasaport göstermek zorundadır.
* Check-in işlemleri, bagaj, bilet işlemleri için yurtiçi seyahatler de 1 saat öncesin den, yurtdışı seyahatler de 2 saat önce den alan da olmak gerekir. Yolcuların uçuş haklarını kaybetmemek için sürelere dikkat etmeli Check-in, bagaj işlemlerini zamanın da yaptırmalıdır.
* Hava yolu şirketlerinin her yolcu için belirlediği bagaj limiti haricin de fazla bagaj şirketin belirlediği ücretler ile belirlenir.
* 0-6 Yaş grubunda ki çocukların başlarında ebeveynleri olmadan uçamazlar.
* 6-12 yaş grubunda ki çocukların refakatsiz çocuk yolcu olarak işlemlerinin yapılması gerekir. Destek hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
* Havayolu şirketlerin de ikram yapılsa da bazıları ücrete tabidir. Yapılan ikramların ücretli olup, olmadığı uçakta dağıtılan menü kartların da fiyat bilgisi olanlar ayrıca belirtilmiştir.
* Bilet alımların da değişiklik taleplerini, hava yolu şirketi imkân sunuyorsa hizmet bedeli ücretli olarak yapılır.
* Bilet alımları da yolcu uçuşu gerçekleştirmediği takdir de ücret iade edilmemektedir.
* Promosyonlu biletlerde değişiklik, iade veya iptal yapılmamaktadır.
* Fatura işlemleri için fatura bilgi bölümün de ki bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekir. Rezervasyon için tek fatura alınacağı için ayrı fatura işlemleri yani birçok kişi varsa rezervasyonun her bir birey için ayrı yapılması gerekir.

Hotel Finder Travel Seyahat Acentesı, Dominant Turizm ve Yazılım Destek A.Ş’nin tecrübe, bilgi, birikimi ile sizlere uçak bileti hizmet sunmaktadır.

Bakınız: THY

Bakınız: Anadolu Jet
> Uçak Bileti İçin Tıklayın <