Bodrum uçak bileti - Bodrum ucuz uçak bileti | hotelfinder.com.tr
hotelfinder
Hotel Finder
TÜRSAB'a kayıtlı A grubu seyahat acentesiyiz. Amacımız, teknolojilerimizi kullanarak ürünleri bulmak ve hizmetinize sunmaktır.
hotel
Türkiye’de 10 bin, Dünya'da 200 bin oteli en uygun fiyatları bularak, tek harf ile ulaşabilmenizi sağlıyoruz. %100 güvenli alışveriş hizmeti sunuyoruz.
air
Dünya’da yüzlerce havayolunun seçeneklerini, yurtiçi uçuşlarda tüm havayollarını aynı şemsiye altında sunuyoruz.

Bodrum uçak biletiBu sayfa uygun uçak bileti ile ilgildir. Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:

Bodrum ucuz uçak bileti

, uçak bileti fiyatları, uçak bileti sorgula, uçak bileti bul, promosyon uçak bileti, erken rezervasyon uçak bileti, son dakika Bodrum uçak bileti

bjv Bodrum
Milas Airport Bodrum Turkiye

Bodrum Hakkında

Muğla iline bağlı olan Bodrum, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve ünlü beyaz evleri ile dikkat çekmeyi başaran önemli bir turizm merkezidir. Ege ve Akdeniz iklimini birleştiren şehir, 110 km mesafede bulunan Muğla’nın yanı sıra, Didim, Datça ve Dalyan’a (feribot ve deniz seferleriyle) kolaylıkla ulaşılabilen bir mevkide bulunmaktadır. Birçok filmin çekildiği, filmlere konu olan aşkların geçtiği yer olan Bodrum, doğal güzellikleri ve tarihi eserleriyle tatmin edici bir tatil yapmanızı sağlayacaktır.

Bodrum; Turgutreis Günbatımı Plajı, Bitez, Aspat Koyu, Bodrum Karaada, Karaincir, Yalıkavak, Bağla koyu, Gümüşlük ve Güvercinlik gibi doyumsuz güzelliklere sahip olan plajları ve koylarıyla ünlüdür. Ama Bodrum’u benzersiz kılan en önemli özelliğinin kendisine özgü beyaz evleri olduğu söylenebilir. Taştan inşa edilmiş olan ve Kule tipi evler, sakız tipi evler ve Musandıralı tipi evler olarak sınıflandırılan beyaz evler, Bodrum’u ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgisini çeken yerler arasında bulunmaktadırlar.

Bodrum’un gezilecek ve görülecek yerleri arasında ise Bodrum Kalesi’nin öne çıktığı söylenebilir. Bodrum Sualtı Müzesi, Halikarnos Mozolesi Mindos Kapısı, , Pedasa Antik Kenti ve Bodrum Antik Tiyatrosu kentin öne çıkan tarihi ve turistik yerleri arasında bulunurlar. İlçeye dikkat çekilmesini sağlayan ve ilçeyle bütünleşen Zeki Müren anısına yapılan Zeki Müren Sanat Müzesi de kentin ziyaretçilerinin uğramayı tercih ettikleri noktalardan birisidir.

Bodrum ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Bodrum’a 32 km mesafede bulunan Milas-Bodrum Havalimanı, dünyadan ve Türkiye’den birçok uçak seferinin yapıldığı, oldukça yüksek miktardaki yolcu trafiğine sahip olan uluslararası bir havalimanıdır. Bu havaalanından Bodrum’a ya da bölgede bulunan diğer önemli yerleşim merkezlerine ulaşmak için farklı yolları kullanabilirsiniz.

Otobüs
Muğla Belediyesi Toplu Taşıma otobüsleri (MUTTAŞ), 15 TL gibi uygun bir ücret karşılığında Bodrum Otogarına ulaşmanızı sağlayabilir. Bu otobüslerle Menteşe (Muğla merkez), Datça, Fethiye gibi bölgedeki önemli yerleşim merkezlerine de seyahat edebilirsiniz.

Havaş-Bus Shuttle
Milas - Bodrum Havalimanından kalkarak Güvercinlik, Torba yolu, Otogar güzergâhında hareket eden Havaş otobüsleri, trafik, hava ve yol şartlarına bağlı olarak kalkış noktası ile son varış noktası arasındaki mesafeyi ortalama 45 dakikada almaktadırlar. Bileti 15 TL olan Havaş otobüs seferleri havalimanına inen tüm uçaklar için düzenlenmektedir.

Taksi
Taksiler, havaalanının İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminallerinin yolcu çıkışları önünden 24 saat boyunca hizmet veren ulaşım araçlarıdır. Günün 24 saati aynı ücret tarifesi üzerinden hizmet veren taksilerin tarifeleri hakkındaki bilgileri Milas - Bodrum Havalimanında bulunan panolardan görebilirsiniz.

Araç Kiralama
AVIS, Almira gibi birçok araç kiralama şirketinin verdikleri hizmetten yararlanarak Bodrum şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bu seçeneği kolay bir şekilde kullanmak için, yolculuğunuzdan önce telefonla arayarak veya şirketlerin web sitelerini ziyaret ederek rezervasyon yaptırmanız yerinde olacaktır.
Bakınız Uçak Bileti