loading

Elazig Trabzon Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Elazig Trabzon uçak bileti

ile ilgilidir.


Trabzon ve Havalimanı Arasında Ulaşım

1957 yılı itibari ile hizmete girmiş olan Trabzon Havalimanı, yaklaşık olarak 1.400.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş uluslararası bir havalimanıdır. Yıllık olarak ortalama 3,5 milyon yolcu kapasitesi bulunmaktadır. Oldukça büyük bir pisti bulunan havalimanının şehir merkezine olan uzaklığı ise sadece 6 kilometredir. Şehir merkezine olan yakınlığı ile öne çıkan Trabzon Havalimanı ve Trabzon arasındaki alternatif ulaşım yolları ise aşağıdaki gibidir.

HAVAŞ Otobüsleri
Beşirli Uzun kum Otel ve Orhan Petrol Ofisi önünden hareket eden HAVAŞ otobüsleri, Trabzon Havalimanına iniş yapan tüm uçaklar için özel otobüs seferleri düzenlemektedir. Yolculuk yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. HAVAŞ otobüsleri aracılığı ile Trabzon ve Trabzon Havalimanı arasında kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bu yolculuk için talep edilen ücret ise kişi başı 6 TL’dir.

Taksi
Trabzon Havalimanı içerisinde terminalde gelen yolcu çıkışlarının hemen ön tarafında bulunmakta olan taksi durakları 7 gün 24 saat boyunca yolculara ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Trabzon ve Trabzon Havalimanı arasında hızlı, güvenilir ve konforlu bir ulaşım hizmeti sağlayan taksiler, günün her saati aynı tarife üzerinden ücretlendirme yapmaktadır. Yolcular taksi duraklarından fiyatlar hakkında kolaylıkla bilgi alabilirler. Trabzon Havalimanında hizmet vermekte olan taksiler, taksimetre açılış fiyatı üzerine kilometre fiyatı eklenerek ücretlendirme yapmaktadır.

Araç Kiralama
Trabzon Havalimanı içerisinde iç ve dış hatlar gelen yolcu salonlarında bulunan araç kiralama ofisleri, 7 gün 24 saat boyunca yolculara hizmet sağlamaktadır. Yolcuların kolaylıkla ulaşabileceği birbirinden farklı birçok araç kiralama firması bulunan Trabzon Havalimanında isteyen herkes bütçesine ve zevkine uygun bir araç bulabilmektedir.

Dolmuşlar (Minibüsler)
Trabzon ve Trabzon Havalimanı arasında ulaşım sağlayan diğer bir seçenek ise dolmuş ve minibüslerdir. Trabzon şehir merkezine ya da otogara gitmek isteyen yolcular, Trabzon Havalimanı önünden geçmekte olan dolmuşlara binerek kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Dolmuş güzergahları hakkında bilgi almak isteyen yolcular dolmuş duraklarının önünde bulunan panolardan kolaylıkla bilgi alabilmektedir. Bu ulaşım hizmeti için talep edilen ücret ise kişi başı yalnızca 2 TL’dir.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Elazig Trabzon uçak bileti ara,

uygun Elazig Trabzon uçak bileti

ve

Elazig Trabzon promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: yAdCE5F - dUYPoN4 - 44.221.73.157