loading

Isparta Ordu Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Isparta Ordu uçak bileti

ile ilgilidir.


Ordu ve Havalimanı Arasında Ulaşım

22 Mayıs 2015 tarihinde Ordu ilinin Gülyalı ilçesi ve Giresun ilinin Piraziz ilçesi arasında yapılarak hizmete açılan sivil havalimanı, Ordu il sınırları içerisinde bulunduğu için Ordu ili Havalimanı olarak kabul edilmektedir. Avrupa’da ve aynı zamanda Türkiye’de de denizin üzerine inşa edilmiş olan ilk ve tek havalimanı olarak tarihe geçmiştir. Yıllık olarak yaklaşık 3 milyon yolcu taşıma kapasitesine sahip olan Ordu Havalimanı, konum olarak şehir merkezine uzaktır.

HAVAŞ Otobüsleri
Ordu Havalimanına iniş yapan tüm uçaklara özel yolculuk seferi bulunan HAVAŞ otobüsleri Ünye’den başlayarak sırası ile Fatsa, Kumbaşı, Ordu ve son olarak da Ordu-Giresun Havalimanı güzergahı üzerinden hareket etmektedir. Ordu ve Havalimanı arasında kolay ve bir o kadar da konforlu bir ulaşım hizmeti sunan HAVAŞ otobüsleri, Ordu Havalimanı önünde bulunan duraklardan hareket etmektedir. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren bir yolculuk ile Ordu Havalimanından Ordu merkezine ulaşılmaktadır. Yolculuk süresi trafik yoğunluğuna göre değişim gösterebilmektedir. Bu yolculuk için talep edilen ücretler ise kişi başı;

● Ordu Havalimanı- Ünye arası 18 TL
● Ordu Havalimanı- Fatsa arası 15 TL
● Ordu Havalimanı- Kumbaşı arası 9 TL
● Ordu Havalimanı- Ordu arası 9 TL’dir.


Taksi
Ordu Havalimanı önünde 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan taksiler de Ordu ve Ordu Havalimanı arasında hızlı ve bir o kadar da konforlu bir ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 25 adet taksinin sürekli olarak çalışmakta olduğu Ordu Havalimanında taksi durağı terminallerin hemen ön tarafında bulunmaktadır. İsteyen herkes taksi duraklarından ücretler hakkında kolay bir şekilde bilgi alabilmektedir. Ordu Havalimanı taksileri gece ve gündüz aynı tarife üzerinden ücretlendirme yapmaktadır.

Araç Kiralama
Ordu Havalimanı içerisinde bulunmakta olan araç kiralama şirketlerinden kiralayacağınız bir araç ile şehrin istenilen her yerine son derece kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Ordu Havalimanı içerisinde 2 adet farklı araç kiralama ofisi yer almaktadır. Yolcular kendi bütçelerine ve zevklerine uygun bir araç kiralayarak Ordu ve Ordu Havalimanı arasında istedikleri her yere ulaşım sağlayabilirler.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Isparta Ordu uçak bileti ara,

uygun Isparta Ordu uçak bileti

ve

Isparta Ordu promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: iyiKO1o - b0SBBSx - 3.236.221.156