loading

İstanbul Bodrum Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz İstanbul Bodrum uçak bileti

ile ilgilidir.


Bodrum ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Bodrum’a 32 km mesafede bulunan Milas-Bodrum Havalimanı, dünyadan ve Türkiye’den birçok uçak seferinin yapıldığı, oldukça yüksek miktardaki yolcu trafiğine sahip olan uluslararası bir havalimanıdır. Bu havaalanından Bodrum’a ya da bölgede bulunan diğer önemli yerleşim merkezlerine ulaşmak için farklı yolları kullanabilirsiniz.

Otobüs
Muğla Belediyesi Toplu Taşıma otobüsleri (MUTTAŞ), 15 TL gibi uygun bir ücret karşılığında Bodrum Otogarına ulaşmanızı sağlayabilir. Bu otobüslerle Menteşe (Muğla merkez), Datça, Fethiye gibi bölgedeki önemli yerleşim merkezlerine de seyahat edebilirsiniz.

Havaş-Bus Shuttle
Milas - Bodrum Havalimanından kalkarak Güvercinlik, Torba yolu, Otogar güzergâhında hareket eden Havaş otobüsleri, trafik, hava ve yol şartlarına bağlı olarak kalkış noktası ile son varış noktası arasındaki mesafeyi ortalama 45 dakikada almaktadırlar. Bileti 15 TL olan Havaş otobüs seferleri havalimanına inen tüm uçaklar için düzenlenmektedir.

Taksi
Taksiler, havaalanının İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminallerinin yolcu çıkışları önünden 24 saat boyunca hizmet veren ulaşım araçlarıdır. Günün 24 saati aynı ücret tarifesi üzerinden hizmet veren taksilerin tarifeleri hakkındaki bilgileri Milas - Bodrum Havalimanında bulunan panolardan görebilirsiniz.

Araç Kiralama
AVIS, Almira gibi birçok araç kiralama şirketinin verdikleri hizmetten yararlanarak Bodrum şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bu seçeneği kolay bir şekilde kullanmak için, yolculuğunuzdan önce telefonla arayarak veya şirketlerin web sitelerini ziyaret ederek rezervasyon yaptırmanız yerinde olacaktır.
Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
İstanbul Bodrum uçak bileti ara,

uygun İstanbul Bodrum uçak bileti

ve

İstanbul Bodrum promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: isRbvtn - pewzQkq - 44.221.73.157