loading

İstanbul Erzurum Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz İstanbul Erzurum uçak bileti

ile ilgilidir.


Erzurum ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Erzurum Havalimanı, Devlet Hava Meydanları İletmesinde olan sivil bir havaalanıdır. Erzurum havalimanı, belediye otobüsü, taksi ve araç kiralama yöntemleriyle şehir merkezine ulaşmanızı sağlayan bir işletmedir.

Otobüs
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından uçak saatlerine göre düzenlenen otobüs seferleri, 4 TL ücretiyle oldukça ekonomik bir ulaşım seçeneği olarak gösterilebilir.

Taksi
Erzurum Havalimanı, yolcu çıkışları önünde 24 saat hizmet vermeye hazır olarak bekleyen taksiler aracılığıyla da şehir merkezine ulaşabileceğiniz bir havaalanıdır. Günün 24 saati aynı ücret tarifesine dayanarak yolcu taşımaktadırlar. Ücret tarifesiyle ilgili bilgileri ücret panolarından alabilir, Erzurum’da ulaşmak istediğiniz yer (yaklaşık km uzaklığına göre) göz önüne alındığında tahmini ücret hakkındaki bilgiyi ise taksi şoförleri vereceklerdir.

Araç Kiralama
Hemen her havaalanında bulunan ve şehir merkezine ulaşım seçenekleri arasında bulunan araç kiralama, Erzurum Havalimanı için de Erzurum kent merkezine ulaşma seçenekleri arasında yer alıyor. Erzurum Havalimanında bulunan Avis, BUDGET, Evis, Sude Rent a Car gibi araç kiralama firmalarını telefonla arayarak ya da web sitelerini ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
İstanbul Erzurum uçak bileti ara,

uygun İstanbul Erzurum uçak bileti

ve

İstanbul Erzurum promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: Ht8M33P - XoscNQY - 44.221.73.157