loading

İstanbul Kayseri Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz İstanbul Kayseri uçak bileti

ile ilgilidir.


Kayseri ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Şehir merkezine yaklaşık olarak 5 km uzaklıkta bulunan ve 1998 yılı itibari ile hizmete açılmış olan Kayseri Havalimanı, oldukça büyük olan uçakları bile rahatlıkla ağırlayabilecek kadar büyük bir alana sahiptir. Kayseri Havalimanının hemen yanında yer almakta olan 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığına bağlı olarak askeri ve askeri nakliye uçaklarını da ağırlamaktadır. Kayseri ili merkezi ve Kayseri Havalimanı arasında kullanılan ulaşım seçenekleri ise aşağıdaki gibidir;

Otobüsler
Kayseri ve Kayseri Havalimanı arasında ulaşım sağlamakta olan Belediye otobüsleri, Kayseri Havalimanı önünden hareket etmektedir ve bu durağın numarası ise 1312’dir. 4, 100, 101, 102 ve 270 numaralı belediye otobüsleri Kayseri Havalimanı ve Kayseri arasında hizmet vermektedir. Kayseri Havalimanı önünde bulunan duraklardan güzergâh ve otobüs saatleri hakkında bilgi alınabilmektedir.

HAVAŞ Otobüsleri
Kayseri Havalimanı önünden hareket etmekte olan HAVAŞ otobüsleri, her uçak saatinden önce ve sonra olmak üzere birçok yolculuk seferi bulundurmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklıkta bulunan Kayseri Havalimanına HAVAŞ otobüsleri trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama yarım saat süren bir yolculuk sonucunda ulaşmaktadır. Bu yolculuk için talep edilen ücret ise kişi başı 12 TL’dir.

Taksi
Kayseri Havalimanı önünde terminallerin yolcu çıkış kapısında bulunan taksi durakları, 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak yolculara hizmet vermektedir. Kayseri Havalimanı ve Kayseri arası ulaşım sağlayan taksiler, taksimetre açılış fiyatının üzerine kilometre başına fiyatın eklenmesi ile ücretlendirilmektedir. Daha detaylı ücret bilgisi içi taksi duraklarından isteyen herkes bilgi alabilmektedir. Kayseri Havalimanı taksi duraklarında günün her saati aynı tarife geçerli olmaktadır.

Araç Kiralama
Özellikle son yıllarda hemen hemen her ilde çok sık tercih edilen ulaşım seçeneklerinden bir tanesi kesinlikle araç kiralama seçeneğidir. Kayseri ve Kayseri Havalimanı arasında ulaşım kolaylığı sağlayan araç kiralama şirketleri, Kayseri Havalimanı içerisinde gelen yolcu karşılama salonunda yer almaktadır. Yolcular kendi isteklerine, zevklerine ve bütçelerine uygun olarak seçeceği bir araç ile Kayseri’nin her yerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Daha detaylı bilgi almak isteyen yolcular araç kiralama şirketleriyle iletişime geçmelidir.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
İstanbul Kayseri uçak bileti ara,

uygun İstanbul Kayseri uçak bileti

ve

İstanbul Kayseri promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: FwuI2rx - vUHHawJ - 44.192.15.251