loading

İstanbul Munih Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz İstanbul Munih uçak bileti

ile ilgilidir.


Münih İle Havalimanı Arasında Ulaşım

Münih Franz Josef Strauss Havalimanı, Münih şehir merkezinin 28 km. kuzeydoğusunda, Freising yakınlarında yer alan bir havalimanıdır. Frankfurt Havalimanının ardından Almanya’daki en büyük ikinci havalimanı durumunda bulunmaktadır. Franz Josef Strauss Havalimanından şehir merkezine gitmek için aşağıdaki ulaşım yollarını kullanabilirsiniz.

Otobüs
Havaalanının iki terminalinde de bulunan duraklardan şehrin farklı noktalarına giden otobüslere binebilirsiniz. Oldukça fazla otobüs seferi bulunduğu için, yolculuğunuzdan önce havaalanının web sitesine girerek otobüs bilgilerini incelemeniz yerinde olur.

Raylı Sistem
S1 ve S8 tren hatları Münih’in çeşitli noktalarındaki istasyonlara ulaşmanızı sağlayabilirler. 10 dakika aralıklarla Terminal 1 ve Terminal 2’den kalkan trenler, Neufahrn, Moosach, Laim, Munich Hauptbahnhof, Marienplatz ve Ostbahnhof (S1 hattı) ile Ostbahnhof, Isartor, Marienplatz, Karlsplatz/Stachus, Hauptbahnhof, Laim and Pasing ve Herrsching’e (s8 hattı) ulaşmanızı sağlayacaklardır. 10,5 Euro ücret karşılığında binebileceğiniz bu tren seferleri, sizi 30-45 dakika içinde (gideceğiniz yere bağlı olarak) varış noktanıza ulaştırmaktadırlar.

Taksi
Havaalanından şehir merkezine ulaşmak için taksilerden faydalanabilirsiniz. Ortalama 45 dakika süren ve 55 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunulan bu hizmet, Terminal 1’de ve Terminal 2’de bulunan taksi şirketlerinden alınabilir. Havalimanının web sitesinde bulabileceğiniz taksi şirketleri hakkındaki bilgiler ve şirketlerin iletişim bilgileri ise karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Araç Kiralama
Terminal 1'de A Salonu'nda bulunan ve Avis, Europcar, Hertz, National/Alamo, Sixt ve Terstappen araç kiralama şirketlerine ait olan ofisler, araç kiralayarak Münih şehir merkezine ulaşmanızı sağlayabilirler. Ama bu seçeneği kullanmayı düşünüyorsanız, yolculuk öncesinde söz konusu olan şirketlerin web sitelerini ziyaret ederek ücretler ve hizmetler hakkında bilgi almayı, karar verirseniz rezervasyon yaptırmayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan kiraladığınız aracı teslim alabilir ve Münih şehir merkezine keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.
Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
İstanbul Munih uçak bileti ara,

uygun İstanbul Munih uçak bileti

ve

İstanbul Munih promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: hOpVh7V - c5RniRM - 3.233.242.204