loading

Kahramanmars Samsun Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Kahramanmars Samsun uçak bileti

ile ilgilidir.


Samsun ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Samsun Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan en kalabalık 16. şehridir. Sivil kategoride yer alan Samsun’un Çarşamba ilçesinde havalimanı bulunmaktadır. Uzunluğu 3000 metre olan pistin zemini de betondur. Terminal binası iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere tek bir binada hizmet vermektedir. Samsun’a ulaşım Samsun Çarşamba Havalimanıdan; HAVAŞ, taksi, araç kiralama ve havaalanı yolcu servisleri aracılığı ile sağlanmaktadır.

HAVAŞ Otobüsleri
Samsun şehir merkezinden Samsun havalimanına ulaşım sağlamakta olan HAVAŞ otobüslerini güzergahı Büyük camii karşısından başlayarak büyükşehir otoparkında son bulmaktadır. Yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürmekte olan bu yolculukta servisler uçak hareket saatinden 2 saat kadar önce hareket etmektedir. Yaklaşık olarak 30 dakika kadar süren bu yolculuk için HAVAŞ otobüslerinin yolculardan talep ettiği ücret ise yalnızca 9 TL’dir.

Taksi
Samsun Çarşamba Havalimanı'nda taksiler iç ve dış hatlar terminalinin gelen yolcu çıkışlarının önünden hareket etmektedir. Taksi ücretleri, taksimetre açılış fiyatının üzerine gidilecek olan yerin kilometre ücreti eklenerek hesaplanmaktadır. Taksi ücretleri ve daha fazlası için 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan taksi duraklarından yardım alabilirsiniz. Sürekli olarak ulaşım hizmeti sağlayan taksiler, günün her saati aynı tarife üzerinden ücretlendirilmektedir.

Araç Kiralama
Samsun Çarşamba Havalimanı'nda iç ve dış hatlar terminalinin yanında bulunmakta olan araç kiralama ofislerinden yolcular kendi bütçelerine ve zevklerine uygun herhangi bir aracı kiralayabilmektedir. Son zamanlarda çok fazla kullanılmakta olan bu ulaşım seçeneği, hem uygun fiyatlı hem de oldukça konforludur. Daha fazla bilgi almak isteyen yolcular, Samsun Havalimanında bulunan araç kiralama ofislerine başvurarak ya da telefon aracılığı ile detaylı bilgi alabilirler.

Havalimanı Yolcu Servisleri
Samsun Çarşamba Havalimanında otobüs hizmetleri sağlamakta olan bu servis, günü 24 saati yolcular için çalışmaktadır. Samsun Havalimanı önünde bulunan havalimanı yolcu servisleri duraklarından isteyen herkes oldukça uygun fiyatlara şehir merkezine yolculuk yapabilir.

Dolmuşlar
Samsun Havalimanı önünden hareket etmekte olan dolmuşlar, Samsun merkez ve Samsun ilçeleri arasına oldukça uygun fiyatlı olarak insanlara yolculuk hizmeti sağlamaktadır.
Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Kahramanmars Samsun uçak bileti ara,

uygun Kahramanmars Samsun uçak bileti

ve

Kahramanmars Samsun promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: eRLwCC1 - zd2adC3 - 44.201.96.43