loading

Londra Konya Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Londra Konya uçak bileti

ile ilgilidir.


Konya ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Yüzölçümü olarak Türkiye’nin en büyük şehri ve yine Türkiye’nin en kalabalık 7.şehri olan Konya, 2000 tarihinde hizmete açılmış olan son derece büyük bir havalimanına sahiptir. İlk yıllarda yalnızca askeri hizmete açık olan Konya Havalimanı daha sonra sivil yolcu kullanımına da açılmıştır. Yıllık uçak kapasitesi yaklaşık olarak 17 bin olan havalimanı, 196 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. İçerisinde ortak salon, VIP salon, iç ve dış hat yolcu giriş- çıkış salonu, idari ofisler, kafeterya ve bagaj alım bölümleri bulunmakta olan havalimanında ayrıca gümrük ve pasaport işlemleri de yapılmaktadır.

HAVAŞ Otobüsleri
HAVAŞ otobüsleri Konya ilinde şehir merkezi, otogar ve Konya havalimanı arasında sürekli olarak hizmet vermektedir. Konya Havalimanına iniş yapan her uçak için özel seferi bulunan HAVAŞ otobüslerinin yolculuk süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmek ile birlikte yaklaşık olarak yarım saat kadar sürmektedir. HAVAŞ otobüslerinin ücretleri ise kişi başı 12 TL’dir.

Taksi
Konya Havalimanı önünde bulunan taksi durakları yolcular için 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Konya ile Konya Havalimanı arasında kolay ve bir o kadar da hızlı ulaşım hizmeti sağlayan taksilerin ücretleri hakkında duraklardan bilgi alınabilmektedir. Konya Havalimanı önünde bulunan 26 tane taksi, sürekli olarak yolculara ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Araç Kiralama
Yüzölçümü olarak Türkiye’nin en büyük ili olan Konya’da ulaşım için özellikle son yıllardan itibaren çok sık tercih edilen hizmetlerden bir tanesi de araç kiralama hizmetidir. İstenilen her yere kolay bir şekilde ulaşım imkânı sağlayan araç kiralama şirketleri, Konya Havalimanında 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Konya Havalimanı içerisinde bulunan 4 adet farklı araç kiralama şirketlerinden isteyen herkes kolaylıkla ücretler hakkında bilgi alabilmektedir.

Minibüs
Konya Havalimanı duraklarından hareket etmekte olan minibüsler de Konya ve Konya Havalimanı arasında ulaşım sağlamak için sık sık tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Konya Havalimanı önünde bulunmakta olan minibüs duraklarından yolcular hareket saatleri ve yolculuk güzergahları hakkında bilgi alabilmektedir.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Londra Konya uçak bileti ara,

uygun Londra Konya uçak bileti

ve

Londra Konya promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: nvkMYwx - BvYdSdI - 44.221.73.157