loading

Malatya Sanliurfa Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Malatya Sanliurfa uçak bileti

ile ilgilidir.


Şanlıurfa ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli şehirlerinden bir tanesi olan Şanlıurfa’da bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı, 17.06.2007 tarihinde hizmete başlamıştır. Şehir merkezine olan uzaklığı 35 km olan Havalimanı, Türkiye’de bulunan şehir merkezine en uzak olan havalimanları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yaklaşık olarak 12 bin metrekarelik bir alana sahip olan Şanlıurfa Havalimanını kapasitesi ise 8 uçak kadardır. Yapımı 10 sene kadar uzun bir sürede biten Şanlıurfa Havalimanı oldukça geniş bir otoparka sahiptir. Ayrıca Suudi Arabistana seferleri bulunan havalimanının pisti, ülkemizin en uzun havalimanı pisti olarak kabul edilmektedir. Şanlıurfa ve Şanlıurfa Havalimanı arasında ulaşım seçenekleri ise aşağıdaki gibidir.

Taksi
Şanlıurfa Havalimanının iç ve dış hatlar gelen yolcular terminali önünde yer alan taksi durağı, 20 adet ticari taksisi ile 7 gün 24 saat boyunca yolculara hizmet vermektedir. Taksi ücretleri taksimetre açılış fiyatının üzerine gidilen kilometre ücretinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Günün her saatinde aynı tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Taksi ücretleri ya da farklı bir konuda bilgi almak isteyen yolcular Şanlıurfa Havalimanı önünde bulunan taksi duraklarından ve bilgilendirme panolarından bilgi alabilirler.

HAVAŞ Otobüsleri
Şanlıurfa Havalimanına iniş yapmakta olan tüm uçak seferlerine uygun olarak otobüs seferleri düzenleyen HAVAŞ otobüsleri, yolculara oldukça konforlu bir yolculuk hizmeti sağlamaktadır. Şanlıurfa ve Şanlıurfa Havalimanı arasında birçok otobüs seferi bulunan HAVAŞ otobüslerinin kişi başına talep ettikleri ücret ise sadece 12 TL’dir.

Minibüs ve Dolmuşlar
Şanlıurfa Havalimanı önünden hareket etmekte olan dolmuşlar, uçak yolcularının en fazla tercih ettikleri seyahat araçlarından bir tanesidir. Her saat başı hareket etmekte olan Şanlıurfa dolmuşları; şehir merkezine ve ilçelere düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Diğer yolculuk şekillerine göre çok daha hesaplı olan dolmuşlar, insanların bütçelerini de zorlamamaktadır. Dolmuş hareket saatleri ve dolmuş güzergahları hakkında bilgi almak isteyen yolcular dolmuş duraklarından ve bilgilendirme panolarından yardım alabilmektedir.

Araç Kiralama
Şanlıurfa Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama şirketlerinin herhangi birinden istediğiniz herhangi bir aracı kolaylıkla bütçenize uygun olarak kiralayabilirsiniz.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Malatya Sanliurfa uçak bileti ara,

uygun Malatya Sanliurfa uçak bileti

ve

Malatya Sanliurfa promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: KfjihQ7 - bg1Q9Fz - 3.229.117.123