loading

Nice Elazig Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Nice Elazig uçak bileti

ile ilgilidir.


Elâzığ ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Oldukça eski bir tarihe sahip olan Elâzığ havalimanının yapımı 1938 yılında başlamış ve 1940 yılında tamamlanmıştır. Yaklaşık olarak 20 sene boyunca yalnızca askeri olarak kullanılan havalimanı 1960 senesinde siviller için de kullanıma açılmıştır. Havalimanı, Elâzığ şehir merkezine yaklaşık olarak 12 kilometre uzaklığında bulunmakta ve otobüs, taksi, HAVAŞ gibi seçeneklerle ulaşım kolay bir şekilde sağlamaktadır. Elâzığ havalimanında oldukça geniş bir otopark ve bir kafeterya 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca burada klasik bekleme salonlarının yanı sıra VIP bekleme salonları da bulunmaktadır.

HAVAŞ Otobüsleri
Elâzığ havalimanı önünden hareket etmekte olan HAVAŞ otobüsleri, Elâzığ havalimanına iniş yapan tüm uçak saatlerine göre servis düzenlemektedir. HAVAŞ otobüsleri Elâzığ havalimanı ve Elâzığ merkezi arasında son derece konforlu ve bir o kadar da kolay ulaşım sağlamaktadır. Elâzığ trafiğinin yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmekle birlikte yaklaşık olarak yolculuk süresi 30 dakika olarak kabul edilmektedir. HAVAŞ otobüslerinin ücreti ise 8 TL’dir.

Taksi
Elâzığ Havalimanı önünde iç ve dış hatlar terminalleri önünde bulunan taksi durakları 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Taksi ile tüm yolcular Elâzığ havalimanından istediği ilçeye ya da il merkezine kolay bir şekilde gidebilmektedir. Elâzığ ilinde taksimetre açılış fiyatı 3.5 TL’dir ve kilometre başına 4 TL olarak taksimetre çalışmaktadır. Yolcular kolaylıkla taksi duraklarından ücretler konusunda bilgi alabilmektedir.

Araç Kiralama
Ünlü araç kiralama şirketlerinin bulunduğu Elâzığ ilinde havalimanı ve şehir merkezi arasında yapılacak olan yolculuk için araç kiralama seçeneği insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Elâzığ Havalimanı içerisinde iç ve dış hatlar bölümünde yer alan araç kiralama ofislerinde isteyen herkes kolaylıkla otomobil kiralayabilmektedir. Bu araç kiralama şirketlerinde herkesin bütçesine ve zevkine uygun araçlar bulunmaktadır.

Belediye Otobüsleri
Elâzığ ve Elâzığ Havalimanı arasında ulaşım sağlamak için en fazla tercih edilen ulaşım seçeneklerinde bir tanesi de belediye otobüsleridir. Elâzığ havalimanı önünde bulunan duraklardan yolcular kolaylıkla hareket saatleri ve otobüs ücretleri hakkında bilgi alabilmektedir.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Nice Elazig uçak bileti ara,

uygun Nice Elazig uçak bileti

ve

Nice Elazig promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: ibxhuFo - x7jLNVE - 44.192.15.251