loading

Paris Gaziantep Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Paris Gaziantep uçak bileti

ile ilgilidir.


Gaziantep ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en kalabalık kenti olarak bilinen Gaziantep, oldukça büyük bir havalimanına sahiptir. 1976 yılı itibari ile hizmete açılan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, Gaziantep ilinin yaklaşık olarak 20 kilometre güneydoğusunda bulunmaktadır. Gaziantep havalimanı, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezi ile havalimanı arasında da birbirinden farklı kolay ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

HAVAŞ Otobüsleri
Gaziantep Havalimanından tüm uçak seferlerine uygun olarak saat başı hareket etmekte olan HAVAŞ Otobüsleri, şehir merkezine oldukça kolay bir ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ile şehir merkezi arası yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Bu hizmet için talep edilen ücret ise 10 TL’dir

Araç Kiralama
Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer almakta olan Gaziantep ilinde, nüfus yoğunluğuna bağlı olarak birçok farklı araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı yanında bulunmakta olan araç kiralama şirketlerinden kiralayabileceğiniz otomobiller sayesinde kolaylıkla şehri gezebilir ve isteğe bağlı olarak şehir merkezi- havalimanı arasında oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi
Gaziantep Havalimanı içerisinde bulunan taksiler 7 gün 24 saat boyunca devamlı hizmet vermektedir. İç ve dış hat terminallerinde yolcu çıkışlarının yapılmakta olduğu bölüm önünde bulunan taksiler, şehir merkezi ve havalimanı arasında sık sık kullanılmakta olan ulaşım seçeneklerinden bir tanesidir. Gaziantep Havalimanı taksi duraklarından kolay bir şekilde taksi ücretleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri
Her saat başı Gaziantep Havalimanı önünden hareket etmekte olan Gaziantep Belediye otobüsleri de şehir merkezi ve havalimanı arasında kullanabileceğiniz ulaşım seçenekleri arasında yer almaktadır. Şehir merkezleri ya da havalimanı önünden Gaziantep belediye otobüsleri hareket saatlerini ve ücretlerini de son derece kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Minibüs
Gaziantep Havalimanı duraklarında bulunan minibüsler şehir merkezlerine ulaşım için oldukça fazla tercih edilen seçeneklerden biridir. Gaziantep ili içerisinde hizmet veren minibüsler şehir merkezinin yanı sıra birçok farklı ilçe ile havalimanı arasında da kolay bir ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Gaziantep havalimanı önünde bulunan duraklardan minibüslerin hareket saatleri ve ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Paris Gaziantep uçak bileti ara,

uygun Paris Gaziantep uçak bileti

ve

Paris Gaziantep promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: BcgKdgU - klqegM3 - 44.221.73.157