loading

Roma Antalya Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Roma Antalya uçak bileti

ile ilgilidir.


Antalya ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Yolcu trafiğine göre Türkiye’nin üçüncü, Avrupa’nın on dördüncü en yoğun havalimanı olan Antalya Havalimanı, Antalya kent merkezinin 10 km. doğusunda bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan büyük ve modern havalimanı, şehir merkezine ulaşım imkânları açısından da yeterli bir hizmet sunmaktadır. Antalya Havalimanı – Antalya şehir merkezi (ya da Antalya’ya bağlı olan diğer turizm merkezleri) arasında kullanabileceğiniz ulaşım yolları şunlardır:

Otobüs
Havalimanından her yarım saatte bir kalkan 600 numaralı otobüs, şehir merkezini geçerek Antalya Otogarına ulaşmaktadır. Gece otobüs seferleri 01.15’te, 03.45’te, 06.00’da yapılmaktadır. Çift bilet tarifesinin uygulandığı bu seferler, yine de Antalya şehir merkezine ulaşmanın ekonomik bir yolu olarak gösterilebilirler. 800 numaralı otobüs ise 6:15’te başladığı seferlerini her iki saatte bir yapmaktadır. Limana giden bu seferlerde de çift bilet tarifesi uygulanmaktadır.

Havaş Otobüsleri
5M Migros AVM’den kalkan Havaş otobüsleri, yaklaşık 45 dakikalık bir yolculukla Antalya şehir merkezinde uygun bir yere ulaşmanızı sağlayacaklardır. Bu yolculuk için talep edilen ücret ise 10 TL’dir.

Minibüsler (Servisler)
Havaalanındaki duraklarından Antalya’nın çeşitli yerlerine (Aspendos, Alanya, Kemer, Side, Manavgat) servis hizmeti sunan minibüsler, Antalya tatiliniz sırasında kalacağınız bölgeye ulaşmak amacıyla kullanabileceğiniz alternatifler arasında bulunmaktadır.

Taksi
Antalya Havalimanına bağlı olarak çalışan taksi durağının hizmetlerinden Terminal 1, Terminal 2 ve iç hatlar bölümlerinde sürekli olarak yararlanabilirsiniz. Havalimanında taksi ücretleri hakkında bilgi alma olanağınız da bulunmaktadır.

Tramvay
2016 yılından itibaren Terminal 1 ve iç hatlar önüne kadar uzatılan ve hizmet vermeye başlayan Tramvay hattı, şehrin önemli noktalarına kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayabilir.

Araç Kiralama
Büyük ve modern bir havalimanı olan Antalya Havalimanı, dünyanın ve Türkiye’nin önemli araç kiralama şirketlerinin ofislerinin bulunduğu bir havaalanıdır. Antalya’da uzun süre kalmayı ve şehrin farklı güzelliklerini araçla ziyaret etmeyi planlıyorsanız, araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Antalya şehir merkezinden Alanya yolunu takip ederek Antalya havalimanına ya da ters yönde hareket etmek şartıyla Antalya havalimanından Antalya kent merkezine ulaşabilirsiniz.
Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Roma Antalya uçak bileti ara,

uygun Roma Antalya uçak bileti

ve

Roma Antalya promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: pXfbLPU - YwmiRzI - 44.221.73.157