loading

Siirt Adana Uçak BiletiBu bilgiler

Ucuz Siirt Adana uçak bileti

ile ilgilidir.


Adana ve Havalimanı Arasında Ulaşım

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında 6.sırada yer alan Adana, şehir merkezine sadece 3,5 km uzaklıkta bulunan Havalimanı ile şehir merkezine en yakın havalimanı bulunan şehir unvanına da sahiptir. Yaklaşık olarak 20 bin metrekarelik bir alana sahip olan Adana Havalimanı 1937 yılı itibari ile hizmete açılmıştır. Oldukça geniş bir piste sahip olan Adana Havalimanı üzerinden Türkiye’nin birçok şehrine kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Adana Havalimanı Türkiye’de bulunan en büyük 6. ve Avrupa’da bulunan en büyük 77. havalimanıdır. Adana Havalimanı yıllık olarak ortalama 5 milyon yolcuya hizmet verebilmektedir. Adana ve Adana Havalimanı arasında ulaşım seçenekleri ise aşağıdaki gibidir.

Otobüs
Adana Havalimanı’nın dışında yer alan duraklardan neredeyse her saat başı hareket etmekte olan belediye otobüsleri, Adana ve Adana Havalimanı hattında kullanılan ulaşım seçenekleri arasında bulunmaktadır. Adana havalimanı ve Adana şehir merkezi arasında hizmet vermekte olan 135, 159, 250 ve 252 numaralı Belediye Otobüsleri Adana Havalimanı önündeki duraklardan hareket etmektedir.

HAVAŞ Otobüsleri
Adana Havalimanına iniş yapan her uçak için otobüs seferleri düzenleyen HAVAŞ Otobüsleri, Adana Havalimanı önünden hareket etmektedir. Adana merkeze ve Adana ilçelerine ulaşım imkânı sağlayan HAVAŞ otobüslerinin ücretleri ise 18 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Minibüsler
Adana Havalimanı’nın nizamiye kapısı önünden hareket etmekte olan minibüsler Adana merkeze ulaşım için sık sık tercih edilen ulaşım seçeneklerinden bir tanesidir. Gece yarısına kadar hizmet vermekte olan minibüslerin hareket saatleri ve güzergahı hakkında duraklardan detaylı bilgi alınabilmektedir.

Araç Kiralama
Son derece gelişmiş bir şehir olan Adana, araç kiralama şirketlerinin oldukça yoğun olduğu bir yerdir. Adana Havalimanı içerisinde de birçok farklı araç kiralama ofisi bulunmaktadır. İç ve dış hatlar gelen yolcu salonunda yer alan bu şirketlerin herhangi birinden kiralayacağınız araçlar ile kolaylıkla şehir içerisinde yolculuk yapabilirsiniz.

Taksi
Adana Havalimanı önünde bulunan taksi durakları 7 gün 24 saat boyunca yolculara ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Taksi ücretleri hakkında isteyen kişiler duraklardan bilgi alabilmektedir.

Kullanıcılar aşağıdaki terimleri arayarak bu sayfaya eriştiler:
Siirt Adana uçak bileti ara,

uygun Siirt Adana uçak bileti

ve

Siirt Adana promosyon uçak bileti
Bakınız
Uçak bileti tavsiyeleri.
THY uçak bileti hakkında.
Bir Türk hava yolları markası Anadolu jet

Referans Numarası: zsgjhK4 - vXGs5DC - 54.80.249.22